اوقات شرعی
 • چهارشنبه،01 آبان 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 79
    کد: 177534
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
    همراه با کاروان کشوری اعزامی انجام خواهد شد :

    اعزام ورزشکاران افتخار آفرین سازمان به مسابقات جهانی کارگران

    مسابقات جهانی کارگری درحالی از چند روز دیگر آغاز می‌شود که در رشته والیبال‌ ساحلی تیم شهرداری مشهد به نمایندگی از ایران در این مسابقات حضور دارد. مسابقاتی که 11 تیرماه در اسپانیا برگزار می‌شود
    اعزام ورزشکاران افتخار آفرین سازمان به مسابقات جهانی کارگران

       به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری ، مسابقات جهانی کارگری درحالی از چند روز دیگر آغاز می‌شود که در رشته والیبال‌ ساحلی تیم شهرداری مشهد به نمایندگی از ایران در این مسابقات حضور دارد. مسابقاتی که 11 تیرماه در اسپانیا برگزار می‌شود و از ایران 2 تیم والیبال‌ساحلی حضور دارند که از مسابقات داخلی و شرکت‌کنندگان در اردوهای متفاوت انتخاب شده‌اند .این در حالی است که سه تن از ورزشکاران افتخار آفرین سازمان بعنوان اعضاء این تیم در این مسابقات شرکت خواهند داشت . محسن سالاری و آرش سرابی از سازمان پایانه‌های مسافربری ،  سعید صفاریان از آتش‌نشانی و مجتبی رجبیان از شهرداری منطقه 2  اعضای تشکیل‌ دهنده این تیم هستند که مربیگری آن‌ها بر عهده همکار دیگر سازمان آقای علی عابدیمی باشد . مسابقات جهانی ورزش کارگران در 22 رشته ورزشی مردان و زنان و 6 رشته ورزشی ویژه معلولان،با حضور 42 کشور در شهر تورتوسای برگزار می شود.

    مربی تیم شهرداری مشهد: بهترین شرایط آمادگی را داریم
        مربی تیم ملی کارگری والیبال‌ساحلی ایران گفت: در بهترین شرایط آمادگی پس از اردو‌های آماده‌سازی در مسابقات المپیک کارگری حضور می‌یابیم. علی عابدی افزود: آمادگی این تیم و رسیدن به این ترکیب حاصل زحماتی پانزده‌ساله است که در کنار هم در قالب تیم شهرداری مشهد، به این مسابقات می روند. سرمربی تیم ملی کارگری والیبال ساحلی افزود: سال‌هاست به عنوان تنها مربی بین‌المللی ساحلی در شرق کشور فعالیت می‌کنم و باید از همکاری فدراسیون برای آماده شدن این تیم و اعزام با همین ترکیب که به نتیجه‌گیری مطلوبی منجر خواهد شد، تشکر کنم. از بهمن پارسال تمرینات خود را به صورت فشرده آغاز کرده‌ایم و 5 مرحله اردو را پشت سر گذاشته‌ایم و می‌توانم بگویم در بهترین شرایط آمادگی قرار داریم که باید در این زمینه از همکاری مدیران شهرداری و اعضای شورا که برای آماده‌سازی تیم تلاش کردند، تشکر کنم. عابدی درباره شرایط مسابقات و کسب نتیجه گفت: شهر میزبان شرایط جغرافیایی متفاوتی نسبت به ما دارد اما امیدوارم بتوانیم نتیجه‌ای خوب برای کشورمان و شهر مشهد بگیریم.

    تعداد بازدید: 79
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر