اوقات شرعی
 • چهارشنبه،01 آبان 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 73
    کد: 177378
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
    افتخارات ارزنده ورزشی برای سازمان پایانه های مسافربری مشهد

    (کسب مقام سوم مسابقات فوتسال جام رمضان بسیج استان و همچنین مقام سوم مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری مشهد )

    مسابقات فوتسال بسیج ادارات استان جام رمضان با حضور32 تیم و مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری مشهد جام رمضان با حضور 14 تیم قدرتمند در رده پیشکسوتان برگزار شد و تیمهای فوتسال سازمان موفق شدند مقام سوم این مسابقات را کسب نمایند .
     (کسب مقام سوم مسابقات فوتسال جام رمضان بسیج استان و همچنین مقام سوم مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری مشهد )

     به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، مسابقات فوتسال  بسیج ادارات استان جام رمضان با حضور32  تیم مطرح و آماده درایام ماه مبارک رمضان و پس از آن برگزار شد که پس از طی مراحل مقدماتی و نیمه نهایی تیم فوتسال پایگاه مقاومت بسج شهدای گمنام سازمان موفق شد در دیدار رده بندی تیم خوب و پرتلاش بسییج  آستان قدس رضوی را با نتیجه 5 بر 2  شکست داده و به مقام سوم این مسابقات دست پیدا نماید. دیدار رده بندی در حضور جناب سرهنگ کمالی رئیس بسیج ادارات استان ، سرهنگ محمد زاده فرمانده حوزه دو بسییج ادارات مشهد شهیدعباس اعلمی  ، مدیرعامل سازمان و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان و سایر مسئولین برگزار گردید . این مسابقات تیم بسیج دانشگاه علوم پزشکی به مقام قهرمانی دست پیدا نمود و تیم بسیج بانک ملّی نایب قهرمان مسابقات شد .

    همچنین پیرو همین گزارش مسابقات فوتسال پیشکسوتان  شهرداری مشهد جام رمضان با حضور 14  تیم  قدرتمند در رده پیشکسوتان برگزار شد که درنهایت تیم پیشکسوتان سازمان موفق شد به مقام سوم این مسابقات دست پیدا نماید .  این تیم موفق شد در ین دوره مسابقات تیمهای : اتوبوسرانی ، زمان سیر ، سازمان فرهنگی ، تاکسیرانی  را در مرحله ابتدایی شکست داده و در  در دیدار رده بندی نیز موفق شد تیم قدرتمند قطار شهری  را با نتیجه 3 بر 0 شکست داده و مقام سوم  مسابقات  را به دست آورد. همچنین تیم فوتسال پایگاه بسیج شهدای شهرداری مقام قهرمانی و تیم شهرداری منطقه 8  به عنوان نائب قهرمانی این مسابقات دست پیدا نمودند .

    این افتخار ارزنده را به تمامی ورزشکاران و علاقمندان به ورزش ، مسئولین سازمان و خدمت گزاران در این عرصه تبریک عرض می نمائیم .  

     

     

    تعداد بازدید: 73
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر