اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 163
    کد: 176133
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
    همزمان با سایر نقاط شهر مشهد و با روئیت هلال ماه شوال و اعلام عید سعید فطر انجام شد :

    برگزاری نماز عید سعید فطر در پایانه های مسافربری مشهد

    جهت بهره مندی کامل از این ماه پر از فیض و با برکت و طبق سنوات قبل نماز عید سعید فطر در صبح روز عید در محوطه فضای باز میدان مرکزی پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار گردید
    برگزاری نماز عید سعید فطر در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد
    به گزارش اداره روابط عمومی و امور فرهنگی  سازمان پایانه های مسافربری مشهد : نماز عید سعید فطر در پایانه مسافربری مشهد ( پایانه مسافربری امام رضا (ع) و پایانه مسافربری راه ابریشم )  برگزار گردید
    دکتر شریعتی میرعامل سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر بتمام هموطنان و مسلمانان دراین خصوص عنوان نمود  : پس از یک ماه عبادت و بندگی و تلاش فراوان جهت ایجاد فضایی کاملا معنوی و با نشاط در ایام ماه مبارک رمضان جهت بهره مندی کامل از این ماه پر از فیض و با برکت و طبق سنوات قبل نماز عید سعید فطر در صبح روز عید در محوطه فضای باز میدان مرکزی  پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار میگردد.
    وی افزود : قشر کثیری از متولیان امور حمل ونقل فعالیت می نمایند تا خدمات مناسبی را برای زائرین و مسافرین بارگاه ملکوتی امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ارائه نمایند . این فعالیت در تمامی ایام سال و به صورت متناوب و شبانه روزی انجام شده و  قطع نمیگردد که فرصت ایشان را برای مشارکت در امور مذهبی و معنوی در سایر مراکز محدود نموده و عموما عملی نمی گردد . بر همین اساس با برنامه ریزی صورت گرفته سعی شده  این برنامه های مذهبی و معنوی در داخل پایانه های مسافربری اجرا گردد تا این قشر زحمت کش در کنار کارکنان  ، بهره برداران و پیمانکاران سازمان از فیوضات این نماز معنوی و روحانی آن بهره مند گردند .
    وی ابراز امیدواری کرد این تلاش و پیگیری در انجام امور توانسته باشد خدمات درخور شان زائران ، مسافران  و مجاوران پایانه های  مسافربری را به ارمغان بیاورد  و خاطره ای خوش را از ایام ماه مبارک رمضان در پایانه مسافربری مشهد برجای گذاشته باشد . 
    تعداد بازدید: 163
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر