اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : ستاد خبری نوروز 1398
    تعداد بازدید: 157
    کد: 171576
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد

    آماده‌باش 24 ساعته کلانتری ویژه پایانه مسافربری امام رضا (ع)

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در ایام نوروز کلانتری ویژه پایانه امام رضا (ع) به صورت 24 ساعته در حالت آماده‌باش قرار دارد.
    آماده‌باش 24 ساعته کلانتری ویژه پایانه مسافربری امام رضا (ع)
    به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 98 سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، محسن شریعتی در ارتباط با اقدامات امنیتی انتظامی هم‌زمان با نوروز 97 اظهار کرد: هماهنگی با پلیس‌راهور جهت برقراری نظم و کنترل ترافیک، آماده‌باش و تنظیم جدول کشیک مدیران پایانه مسافربری و نیروهای نظارتی به‌صورت شبانه‌روزی انجام شده است.
    وی افزود: از طرفی تجهیز و آماده کردن دوربین‌های مداربسته و اتاق کنترل دوربین‌ها، هماهنگی با پلیس‌راه برای کاهش ترافیک و افزایش نیرو در محل ثبت ساعت پایانه مسافربری از جمله اقدامات در این حوزه است.
    شریعتی با اشاره به ازدحام جمعیت در هسته مرکزی شهر خاطرنشان کرد: به همین منظور پارکینگ پایانه مسافربری امام رضا (ع) به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به عموم زائران و شهروندان مشهدی است.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری گفت: با توجه به حضور گسترده زائران و ارائه خدمات حداکثری در ناوگان حمل‌ونقل برون شهری، خوابگاه اسکان رانندگان در پایانه امام رضا (ع) به‌صورت شبانه‌روزی برای اسکان و استراحت رانندگان ارائه خدمات می‌دهد.
    تعداد بازدید: 157
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر