اوقات شرعی
 • سه شنبه،01 مرداد 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 80
    کد: 166269
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد

    سارقان بی‌هوش کننده مسافران در دام قانون

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: سارقانی که در اتوبوس‌های بین‌شهری اقدام به بی‌هوش کردن مسافران و سرقت لوازم آن‌ها می‌کردند، دستگیر شدند.
    سارقان بی‌هوش کننده مسافران در دام قانون
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، محسن شریعتی بابیان این خبر اظهار کرد: سارقان با سوارشدن در اتوبوس‌های بین‌شهری به‌عنوان مسافر، پس از شناسایی طعمه‌های خود به آن‌ها نوشیدنی‌های پلمپ شده را تعارف کرده و می‌خوراندند که قرص‌های خواب‌آور و مواد بیهوشی به آن اضافه‌شده بود. دزدان پس از بیهوشی مسافران پول‌های نقد و اشیاء باارزش آن‌ها را سرقت می‌کردند و در میانه راه از اتوبوس پیاده می‌شدند.
    وی بابیان اینکه تعدادی معدود از این اقدام در سالن‌های پایانه مسافربری نیز رخ‌داده بود، افزود: با توجه به تمهیدات لازم در سازمان پایانه های مسافربری  و هماهنگی با مرکز نظارت تصویری سازمان و بازنگری تصاویر ضبط‌شده تصاویری از سارقان به دست آمد که با پیگیری و هوشیاری نیروهای انتظامات و همکاری مرکز نظارت تصویری دو نفر از سارقین داخل سالن‌ها شناسایی و دستگیر گردیدند.
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری افزود : این متهمان همراه با گزارشات مربوط جهت بررسیهای بیشتر به کلانتری ویژه پایانه های مسافربری تحویل گردیدند. 
    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر