5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 50
    کد: 164525
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس:

    برخورد با دلالان در پایانه امام رضا (ع) با همکاری دادستانی در حال انجام است

    افرادی که قصد سفر دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که قبل از آغاز سفر به ویژه در زمان‌های پیک سفر بلیت خود را تهیه کنند تا مجبور نباشند از دلالان بلیت خریداری کرده و یا خارج از پایانه سوار اتوبوس شوند .
    برخورد با دلالان در پایانه امام رضا (ع) با همکاری دادستانی در حال انجام است
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس گفت: با همراهی دادستان و نیروی انتظامی برخورد با دلالان در پایانه امام رضا (ع) اجرایی شده است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محسن شریعتی در خصوص برخورد با دلالان در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد افزود: خوشبختانه با همراهی دادستان مشهد و نیروی انتظامی برخورد با دلالان در پایانه مسافربری امام رضا (ع) و رانندگان متخلفی که اقدام به سوار کردن مسافر در بیرون از پایانه می‌کنند و موجب برهم زدن نظم و ترافیک میادین و معابر بیرون از مجموعه پایانه‌ها می‌شوند، در حال انجام است.
    وی اضافه کرد: یکی از سیاست‌های اصلی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد حذف دلالان و واسطه‌ها از محیط پایانه‌ها است که با توجه به اینکه دراین دوره مدیریت شهری بحث شهر هوشمند مطرح شده، هوشمندسازی فرآیندها برای حذف دلالان و ایجاد نظم و کنترل بیشتر در پایانه‌های مسافربری مشهد در دستور کار قرار دارد.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس با بیان اینکه برای حذف دلالان از محیط پایانه‌ها مردم نیز باید ما را کمک کنند، اظهار کرد: در این راستا افرادی که قصد سفر دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که قبل از آغاز سفر به ویژه در زمان‌های پیک سفر بلیت خود را تهیه کنند تا مجبور نباشند از دلالان بلیت خریداری کرده و یا خارج از پایانه سوار اتوبوس شوند .
    شریعتی ادامه داد: در قانون، حقوق مسافر در نظر گرفته شده است لذا مجموعه حمل و نقل مسافر برون شهری و پایانه‌ها باید در این خوصوص حساس باشند و برای رعایت این حقوق بارها بر این نکته تاکید داشته‌ایم که مسافران قبل از سفر بلیت تهیه کنند.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه در راستای حفظ حقوق مسافران و حذف دلالان و هوشمندسازی پایانه، سامانه‌ی الکترونیک خرید بلیت طراحی و اجرا شده است، اظهار کرد: این سامانه که تحت عنوان "سامانه سفر 724 " توسط یکی از شرکت‌های دانش بنیان طراحی و اجرا شده است این امکان را فراهم می‌کند که افراد از طریق آن بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند .
    وی گفت: در سامانه هوشمند خرید بلیت ساعت حرکت اتوبوس‌ها، نوع اتوبوس و شرکت ارائه دهنده سرویس به همراه صندلی‌های اتوبوس و قیمت بلیت قابل مشاهده است، لذا مسافران می‌توانند به راحتی نوع اتوبوس، ساعت حرکت و صندلی مورد نظرشان را بدون مراجعه به پایانه‌های مسافر بری و دفاتر فروش بلیت از طریق این سیستم الکترونیک انتخاب و هزینه آن را از طریق کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند.
    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر