اوقات شرعی
 • سه شنبه،01 مرداد 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 55
    کد: 161995
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
    جهت سرویس دهی به زائران انجام شد :

    فعالیت 450 وسیله حمل‌ونقل عمومی در پایانه مسافربری امام رضا (ع)

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: 450 وسیله حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری اعم از تاکسی، اتوبوس و وانت بار در پایانه مسافربری امام رضا (ع) در این ایام فعال است.
    فعالیت 450 وسیله حمل‌ونقل عمومی در پایانه مسافربری امام رضا (ع)
    به گزارش ستاد خبری دهه آخر صفر سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد، محسن شریعتی در ارتباط با فعالیت وسایل حمل‌ونقل عمومی درون شهر در سطح پایانه امام رضا (ع) مشهد مقدس اظهار کرد: در ایام پایانی ماه صفر شاهد حضور گسترده زائران در پایانه مسافربری امام رضا (ع) هستیم که بعد از ورود به شهر مشهد وسیله حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری یکی از نیازهای اصلی آن‌ها است.
    وی افزود: در همین راستا هماهنگی‌های لازم با سازمان‌های خدمت رسان در حوزه حمل‌ونقل درون‌شهری شهرداری مشهد در جهت تقویت و خدمت‌رسانی به زائرین و مجاورین بارگاه منور رضوی انجام‌شده است.
    شریعتی بیان کرد: در پایانه مسافربری امام رضا (ع) بیش از 250 دستگاه تاکسی، 80 دستگاه اتوبوس واحد و 100 دستگاه بی آر تی برای تشرف زائرین به حرم مطهر در نظر گرفته‌شده است همچنین 20 دستگاه وانت‌بار برای ارائه خدمات شبانه‌روزی در طول مدت طرح برای استفاده زائرین و مسافرین در پایانه مسافربری امام رضا (ع) فعال است.
    تعداد بازدید: 55
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر