10°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 29
    کد: 159876
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
    مدیرعامل پایانه مسافربری مشهد در سالروز گرامیداشت آتش نشانان گفت :

    فعالیت آتش نشانان در پایانه های مسافربری ایمنی و آرامش زائران را به ارمغان خواهد داشت

    هفتم مهرماه مصادف است با روز گرامیداشت یاد و خاطره خادمانی است که با ایثار واز خود گذشتگی و تلاش شبانه روزی فعالیت می نمایند تا ایمنی و آسایش را برای ما و عزیزانمان به ارمغان آورند .
    فعالیت آتش نشانان در پایانه های مسافربری ایمنی و آرامش زائران را به ارمغان خواهد داشت
     
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد  : مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان در برنامه بازدیدی که ازایستگاه آتش نشانی مستقر در پایانه مسافربری داشتند ضمن تبریک این ایام و آرزوی داشتنی شهری بدون حادثه و ایمن افزود : هفتم مهرماه مصادف است با روز گرامیداشت یاد و خاطره خادمانی است که با ایثار واز خود گذشتگی و تلاش شبانه روزی فعالیت می نمایند  تا ایمنی و آسایش را برای ما و عزیزانمان  به ارمغان آورند .
    وی افزود : حرکت در مسیر این نوع خدمت رسانی و کمک و یاری رساندن به سایر افراد حرکت درمسیر الهی و جاده صداقت ومردانگی است . این افراد ازجان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند. 
    به همین مناسبت  و به رسم پاسداشت زحمات این عزیزان به اتفاق تیم همراه به مدیریت آتش نشانی وخدمات ایمنی مشهد مراجعه نمودیم تا وبا اهداء گل وتبریک این ایام از زحمات کلیه آتش نشانان خصوصا همکاران فعال درشهرداری مشهد تقدیروتشکرنمودند.
    خاطرنشان می سازدطی مراسمی دیگر مدیران پایانه های مسافربری معراج و پایانه مسافربری راه ابریشم با حضور در ایستگاه های مجاور ضمن تبریک این روز  از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی نمودند .
     

     

    تعداد بازدید: 29
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر