12°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 63
    کد: 156322
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
    در کمیته مدیریت بحران و کاهش حامل های انرژی مطرح گردید :

    عزم جدی سازمان پایانه های مسافربری مشهد برای مدیریت و کاهش مصرف حامل های انرژی

    پایانه های مسافربری مشهد بعنوان محل ارتباط حمل ونقل درون شهری و سرویسهای عمومی برون شهری روزانه شاهد حضور خیل عظیمی از شهروندان و مسافران می باشد که به جهت انجام سفرهای خود از خدمات این مکان درحوزه های مختلف استفاده می نمایند ، که اجرای این خدمات باعث مصرف انرژی در غالب حاملهای انرژی آب ، برق و گاز می گردد که نیاز است مدیریت لازم در این حوزه صوررت پذیرد .
    عزم جدی سازمان پایانه های مسافربری مشهد برای مدیریت و کاهش مصرف حامل های انرژی
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های م سافربری محسن شریعتی مدیرعامل سازمان در اینخصوص گفت : پایانه های مسافربری مشهد بعنوان  محل ارتباط حمل ونقل درون شهری و سرویسهای عمومی برون شهری روزانه شاهد حضور خیل عظیمی از شهروندان و مسافران می باشد که به جهت انجام سفرهای خود از خدمات این مکان  درحوزه های مختلف استفاده می نمایند ، که اجرای این خدمات باعث مصرف انرژی در غالب حاملهای  آب ، برق و گاز می گردد ،  بر همین اساس به جهت جلوگیری از بروز اختلال و قطعی این انرژی ها و بالطبع آن خدمات حوزه های تعریف شده کمیته تخصصی مدیریت بحران و کاهش حامل های انرژی تشکیل . تصمیمات ویژه ای در اینخصوص صادر گردید .
    براین اساس مقرر شد هماهنگی لازم به جهت فعال بودن و در مدار بودن نیروگاه مقیاس کوچک گازی پایانه (chp ) صورت پذیرد . همچنین مقرر شد گزارش روزانه مصرف مقیاسی با مشابه سنوات گذشته تهیه و مکانهای پر مصرف تذکر و اقدامات لازم صورت پذیرد .
    علاوه بر این مقرر شد  در جهت کاهش زمان کارکرد پمپ های آبیاری فضای سبز نسبت به وارد مدار کردن منبع هوائی اقدام گردد و در جهت کاهش مصرف حامل های انرژی تابلوهای تبلیغاتی ساختمان مرکزی از مدار خارج شود و  با تعامل بهره بردار باس واش نسبت به مانور آب چاه جایگزین آب شرب شود 
    شریعتی در انتها فزود : همچنین با اتمام ساعت کاری تمامی پمپ های فن کوئل های ساختمان اداری 1و2 ازمدار خارج شود و مقرر گردید پایانه های اقماری و ایستگاه سوارها نیز با هماهنگی اداره توسعه و نگهداری نسبت به مانور سیستم های سرمایشی و روشنائی اقدام کنند.
     
    تعداد بازدید: 63
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر