12°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 68
    کد: 155849
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۰۶

    نشست فصلی مدیرعامل با کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید

    در این نشست که با حضور معاونین و روسای ادارات سازمان همراه بود کارکنان ، مسائل و مشکلات خود را مطرح نموده و پاسخهای مربوط به موضوعات طرح شده خود را دریافت نمودند .
     نشست فصلی مدیرعامل با کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری ،  نشست فصلی کارکنان با مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان در سالن همایش پایانه مسافربری امام رضا (ع)  برگزار شد.
     
     
        در این نشست که با حضور  معاونین و روسای ادارات سازمان همراه بود کارکنان ، مسائل و مشکلات خود را مطرح نموده و پاسخهای مربوط به موضوعات طرح شده خود را دریافت نمودند  . 
     
        در ابتدای  مراسم دکتر شریعتی ، مدیرعامل سازمان از تلاش ، پشتکار و کوشش کارکنان و مدیران سازمان در اجرای اهداف و برنامه های تدوین شده سازمان در چهار ماه ابتدایی سال97  که باعث اجرای پروژه های مختلف و کسب موفقیتهای بی شماری گردید تشکر و قدردانی نموده و بیان کردند : بی شک کسب موفقیت در عرصه های مختلف میسر نخواهد گردید مگر با تلاش مجموعه کارکنان و مدیران سازمان  به صورت هماهنگ و یکپارچه  که می تواند باعث تغییرات مثبت بسیار شود 
     
        شایان ذکر است در این جلسه مواردی درخصوص وضعیت رفاهی کارکنان ، تکمیل درمان ،  روند سفرهای تابستانی و همچنین موارد مربوط به شرکت تعاونی چند منظوره سازمان مطرح و تبادل نظر شد .
     
    تعداد بازدید: 68
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر