12°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 89
    کد: 154920
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
    با استفاده از فرآیند جدید آرت ملات صورت گرفت

    بازسازی گیت ورودی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: بازسازی گیت ورودی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد با استفاده از فرآیند جدید آرت ملات صورت گرفت.
    بازسازی گیت ورودی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد محسن شریعتی اظهار کرد: به جهت ارائه خدمات مناسب به مسافران تابستانی و با توجه به حجم بالای ترددها در گیت ورودی پایانه مسافربری امام رضا (ع)، آسفالت این محل دچار آسیب جدی شده بود که می‌بایست این معضل رفع گردد.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد افزود: از طرفی حجم بالای سرویس‌های ورودی به پایانه و وقفه کوتاهی که در زمان ثبت ساعات ورودی اتوبوس‌های بین‌شهری اتفاق می‌افتاد باعث حساسیت اجرای این پروژه گردیده بود که باهمت بالای همکاران ما در حوزه فنی و اجرایی توانستیم تعمیراتی را که نیاز به زمانی حداقل یک‌ماهه داشت را ظرف مدت یک هفته اجرایی کنیم.
    وی تصریح کرد: به دلیل جمع شدن آسفالت در نقاطی که اتوبوس‌ها در سطح پایانه به‌اجبار متوقف می‌شوند به این نتیجه رسیدیم که از فرآیند جدید آرت ملات بهره ببریم و نقاط پرتردد در سطح پایانه مانند گیت عوارض و محل توقف جهت ابطال دفترچه رانندگان را به این فنّاوری مجهز نماییم که بدین منظور سال گذشته در قسمت خروجی و امسال مساحتی به متراژ حدود 200 مترمربع در قسمت ورودی گیت عملیات آرت ملات را اجرایی کردیم.
    گفتنی است، در این فرآیند با مقاوم‌سازی بسترو اجرای بتن الیافی و نهایتاً اجرای 3 سانتیمتر آرت ملات، نفوذناپذیری روغن و گازوئیل و نفوذ آب به لایه بتن زیرین تشدید می‌گردد که این عملیات موجب مقاومت حداکثری در این نقاط و متعاقباً استفاده مناسب‌تر از این محل‌ها می گردد.
     
     
    تعداد بازدید: 89
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر