5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 55
    کد: 153411
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
    با حضور زائران و مجاور حرم مطهر رضوی

    نماز عید سعید فطر در پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار شد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: نماز عید سعید فطر با حضور جمع پرشوری از زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در پایانه امام رضا (ع) برگزار شد.
    نماز عید سعید فطر در پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار شد
    به گزارش روابط عمومی  سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، محسن شریعتی با بیان این مطلب، اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و استشمام رایحه دل انگیز عید بندگی، نماز عید فطر با حضور زائران و مجاوران در پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار شد.
    وی افزود: در این راستا به منظور رفاه حال زائران امام هشتم (ع)، مسافران و کارکنان پایانه، نماز عید سعید فطر در صبح روز عید همزمان با حرم مطهر در محوطه پایانه امام رضا (ع)، فضاهای عمومی و مساجد پایانه اقامه شد و پس از اقامه نماز عید سعید فطر، مراسم سخنرانی تدارک دیده شده و پذیرایی از نمازگزاران صورت می‌گیرد.
    مدیرعامل پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه ظرفیت پارکینگ‌های پایانه مسافربری امام رضا (ع) در تعطیلات عید سعید فطر فعال و آماده بهره‌برداری بود، گفت: به این منظور 3 هزار فضای پارک تدارک دیده شده بود و خط یک بی.آر.تی نیز اقدام به خدمات‌رسانی به زائران حرم مطهر رضوی کرد.
    تعداد بازدید: 55
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر