10°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 67
    کد: 152038
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
    فرمانده کلانتری پایانه مسافربری امام رضا (ع):

    دلالان پایانه مسافربری امام رضا (ع) ساماندهی می شوند

    فرمانده کلانتری پایانه مسافربری امام رضا (ع) گفت: درخواست ما این است که دلالان پایانه مسافربری امام رضا حداقل ساماندهی شوند تا بدانیم هر فرد برای چه شرکتی است.
    دلالان پایانه مسافربری امام رضا (ع) ساماندهی می شوند
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، سروان نوید کیا در نشست بررسی و صیانت از حقوق شهروندی و رفع صدمات ناشی از افراد مزاحم و دلال در پایانه مسافربری امام رضا (ع) اظهار کرد: در یک ماه اخیری که در این پایانه حضور دارم مشکلات این پایانه بررسی و احصا شده است.
    وی افزود: یکی از مشکلات امروز ما دلالان در سطح پایانه مسافربری امام رضا (ع) است که طبق بررسی‌های انجام شده شرکت‌های فروش بلیت مایل به حضور آنها در سطح پایانه هستند.
    فرمانده کلانتری پایانه مسافربری امام رضا (ع) گفت: اگر قرار بر حضور دلالان در سطح پایانه مسافربری مشهد است حداقل این افراد توسط شرکت‌ها ساماندهی شوند و لباس مشخصی داشته باشند تا ما با افراد غیرمجاز برخورد کنیم و یا حداقل بدانیم فرد از چه شرکتی است.
    سروان نوید کیا تصریح کرد: برای حفظ امنیت مسافران و زائران حرم مطهر رضوی تمام سعی و تلاش خود را به کارخواهیم بست و در ارتباط با دلالان نیز اگر برای نوامیس مردم و شهروندان مشکلی ایجاد کنند قطعاً برخورد می‌شوند اما باید بداینم این افراد برای چه شرکتی هستند که قطعا راهکار آن ساماندهی این دلالان است.
    تعداد بازدید: 67
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر