5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 90
    کد: 151949
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
    در جلسه ساماندهی حضور افراد جارچی و دلال مطرح شد :

    زیان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از حضور دلال‌ها در پایانه

    ارائه و عرضه بلیت‌ در پایانه‌های مسافربری توسط دلال‌ها، علاوه بر شرکت‌ها و رانندگان، شهرداری را نیز به دلیل پرداخت نشدن عوارض مربوطه برای بلیت اتوبوس متضرر می‌کند.
     زیان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از حضور دلال‌ها در پایانه
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: ارائه و عرضه بلیت‌ در پایانه‌های مسافربری توسط دلال‌ها، علاوه بر شرکت‌ها و رانندگان، شهرداری را نیز به دلیل پرداخت نشدن عوارض مربوطه برای بلیت اتوبوس متضرر می‌کند. محسن شریعتی در گفت‌وگو با شهرآرا درباره ساماندهی دلال‌ها و جارچی‌های پایانه‌های مشهد اظهار کرد: امروز بسترهای لازم برای تهیه بلیت در شهر فراهم‌ شده است و شهروندان می‌توانند به‌صورت اینترنتی یا تلفنی بلیت اتوبوس خود را تهیه کنند و نیازی به حضور دلال‌ها در این حوزه نیست. وی با بیان اینکه بر اساس قانون شغل دلالی جرم نیست، بیان کرد: اگر به هر دلیلی قرار بر حضوردلال‌ها در پایانه‌های مسافربری مشهد است، باید ساماندهی و شناسنامه‌دار شوند تا بدانیم چه کسانی با چه سابقه‌ای در حال فعالیت در این حوزه هستند.
    شریعتی افزود: سابقه ساماندهی دلال‌ها را در پایانه مسافربری امام رضا (ع) نیز داریم، به‌گونه‌ای که درگذشته هرکسی اقدام به دلالی در حوزه هتل و مسافرخانه می‌کرد اما امروز این حوزه ساماندهی شده است و افراد و شرکت‌های شناسنامه‌دار حضور دارند.
     
    تعداد بازدید: 90
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر