10°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 85
    کد: 151799
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
    همزمان با 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات صورت پذیرفت :

    تقدیر از روابط عمومی معاونت حمل ونقل و همکاران روابط عمومی سازمان

    همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات در مراسمی از زحمات روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد و همچنین همکاران روابط عمومی سازمان قدردانی گردید .
     تقدیر از روابط عمومی معاونت حمل ونقل و همکاران روابط عمومی سازمان
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات در مراسمی از زحمات روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد و همچنین همکاران روابط عمومی سازمان  قدردانی گردید .
    در این مراسم دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه رحمت ومغفرت الهی ، با اشاره به نقش روابط عمومی ها درارتباط بامخاطبین و دریافت کنندگان خدمات هرمجموعه عنوان نمود، فعالیت های اطلاع رسانی موثر و ارتباطات دوسویه در روابط عمومی راه گشای فردایی سرافراز و روشن و نیز موجب اعتماد سازی و مشارکت هرچه بیشتر در مسیر تحقق اهداف مقدس نظام انسانی و اسلامی است .
    وی ابراز امیدواری کرد با همگرایی دراین حوزه بین مدیران مختلف با مسئولیتهای متفاوت  باعث رشد وتعالی و رضایتمندی بیشتر مخاطبین و شهروندان گردد .
    همچنین بخت ازما مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با تشکر از توجه ویژه مدیرعامل سازمان به این حوزه درخواست نمود شرایط اینکه روابط عمومی سازمان در جلسات تصمیم سازی و مهم سازی شرکت نماید و از اهداف کوتاه و بلند مجموعه و سیساستگذاریهای سازمان در حوزه های مختلف آگاهی داشته باشد را خواستار گردید . در پایان مراسم به رسم یابود به همکارن روابط عمومی لوح تقدیری اهداء گردید .
    تعداد بازدید: 85
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر