5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 64
    کد: 150919
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۳
    نیروی تازه بازنشسته سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد:

    کار در سازمان پایانه های مسافربری بسیار لذت بخش بود

    نیروی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس که تازگی به فیض بازنشستگی نائل آمده است، گفت: کار در سازمان پایانه های مسافربری بسیار لذت بخش بود.
    کار در سازمان پایانه های مسافربری بسیار لذت بخش بود
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های شهرداری مشهد مقدس، ابراهیم کروچی در حاشیه مراسم تقدیر از کارگران نمونه سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مقدس که همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج) و همچنین روز کارگر در محل سالن اجتماعات پایانه مسافربری امام رضا(ع) برگزار شد، اظهارکرد: از مجموع 30 سال کاری ام که در حوزه خدمات عمومی بوده 12 سال به فعالیت در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مقدس اختصاص داشته که بسیار شیرین و جذاب بوده است.
    وی با تقدیر از مدیریت سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس به خاطر برگزاری مراسم بازنشستگی اش ادامه داد: نوع برخورد مدیر فعلی این مجموعه با پرسنل و کارکنان بسیار خوب و زیباست و همین موضوع فضای بسیار مناسبی را برای کار در این محیط فراهم کرده است.
    همچنین احمد عارفی نیا، کارگر نمونه خدمات فنی و تاسیسات که در این جشن مورد تقدیر قرار گرفت، با اعلام رضایت از مجموعه سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس گفت: همواره سعی می کنم که کارم را با انگیزه و اشتیاق انجام دهم و به همین منظور تمام تلاش خود را برای خدمت هر چه بهتر و مناسب تر به زائران و مسافران شهر امام رضا(ع) به کار می گیرم.
    وی افزود: خدمت به زائران امام رضا(ع) افتخار بسیار بالایی است که خوشبختانه نصیب بنده و همکارانم در سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس شده است و از این بابت همیشه قدردان لطف خدا و امام هشتم(ع) هستم.
    در این مراسم، شماری از مسئولان و بیش از 200 نفر از کارگران پیمان های مختلف این مجموعه شرکت کردند.
    تعداد بازدید: 64
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر