5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 67
    کد: 150915
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۳
    مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری مشهد خبر داد:

    گام محکم سازمان برای رفاه کارگران سازمان

    مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری مشهد مقدس از گام این مجموعه برای افزایش اقدامات رفاهی برای کارگران خدوم پیمان های مختلف سازمان پایانه ها خبر داد.
    گام محکم سازمان برای رفاه کارگران سازمان
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های شهرداری مشهد مقدس، محسن شریعتی در آیین تقدیر از کارگران نمونه سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مقدس که همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج) و همچنین روز کارگر در محل سالن اجتماعات پایانه مسافربری امام رضا(ع) برگزار شد، اظهارکرد: در همین راستا و برای نخستین گام، برنامه کوه گشتی با حضور کارگران سازمان پایانه های مسافربری مشهد مقدس طی روز در هفته آینده برگزار خواهد شد.
    وی کار برای زائران بارگاه منور و ملکوتی امام هشتم(ع) را اقدامی خاص و ویژه قلمداد کرد و افزود: بیشتر مسافران و زائران شهر امام رضا(ع) که از طریق پایانه مسافربری به این شهر وارد می شوند جز اقشار کم برخوردار جامعه هستند و دعای آن ها قطعا نزد خدا و امام رئوف(ع) پذیرفته است.
    مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری مشهد مقدس با اشاره به مشکلاتی که کارگران این مجموعه با آن دست و پنجه نرم می کنند، ادامه داد: به تمامی مشکلات از جمله اضافه کاری ها و کمبود موضوعات رفاهی واقفیم اما در این دوره تمام تلاش خودمان را برای حل این مشکلات گذاشته ایم.
    وی با بیان این که در خصوص موضوع پرداخت حق و حقوقات پیمان ها به شدت حساسیت داریم، تصریح کرد: امسال به نتیجه رسیدیم که برای افزایش انگیزه و شور و نشاط در میان کارگران این مجموعه، آیین تقدیری از کارگران نمونه داشته باشیم که امیدوارم این گونه حرکات در سال های آینده نیز ادامه پیدا کند.
    در این مراسم، شماری از مسئولان و بیش از ۱۲۰ نفر از کارگران پیمان های مختلف این مجموعه شرکت کردند.
    تعداد بازدید: 67
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر