12°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 81
    کد: 149319
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
    مسوول برگزاری برنامه به رسم امام در مبادی شهر خبر داد

    تداوم اجرای برنامه به رسم امام در مناسبت های مختلف در پایانه های مسافربری مشهد

    مسوول برگزاری ویژه برنامه به رسم امام در مبادی ورودی شهر مشهد گفت: در ایام تعطیلات نوروز 97 با حمایت سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، ویژه برنامه به رسم امام در 80 پایگاه از جمله مبادی ورودی مانند پایانه مسافربری امام رضا و راه آهن مشهد اجرا شده است.
    تداوم اجرای برنامه به رسم امام در مناسبت های مختلف در پایانه های مسافربری مشهد
    به گزارش ستاد خبری سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، محمد صادق زاده با بیان این خبر اظهار کرد: از اواسط بهمن سال 96 کارگروهی با عنوان به رسم امام در سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی کلید خورد و برنامه اجرایی آن در ایام تعطیلات نوروز 97 از 28 اسفندماخ عملیاتی شد.
    وی افزود: اجرای ویژه برنامه به رسم امام تا 13 فروردین ماه در مبادی ورودی شهر مشهد و پایگاه های فرهنگی آستان قدس رضوی ادامه خواهد داشت.
    وی ادامه داد: در این ویژه برنامه انواع فعالیت های فرهنگی و هنری مانند غرفه های کودکان و نوجوانان، اداب و زیارت، صحنه اجرای زنده خوش امدگویی به زایران طراحی شده است.
    صادق زاده بیان کرد: هنرمندان به همراه خدام بارگاه منور رضوی و گروه های سرود در بدو ورود از زایران استقبال کرده و در بخش خروجی مبادی سطح شهر زایران را بدرقه می کنند.
    مسوول برگزاری ویژه برنامه به رسم امام در مبادی ورودی شهر مشهد گفت: تلاش شده است که در قالب ویژه برنامه به رسم امام در همان دقایق اولیه ورود زایران به مشهد مقدس حال و هوای ان ها به پنجره فولاد حضرت رضا گره بخورد.
    وی با بیان اینکه تا الان استقبال خوبی از این ویژه برنامه شده است، افزود: همکاری با سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برای اجرای ویژه برنامه به رسم امام در مناسبت های مختلف سال 97 ادامه خواهد داشت.
    تعداد بازدید: 81
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر