12°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 75
    کد: 149177
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
    معاون فنی واجرایی سازمان پایانه های مسافربری مشهد خبر داد:

    استفاده 55 درصد مسافران ورودی به شهر از پایانه های مسافربری

    معاون اجرایی سازمان پایانه های مسافربری مشهد گفت: بیش از 55 درصد مسافران ورودی مشهد از طریق پایانه های مسافربری به این شهر وارد می شوند.
    استفاده 55 درصد مسافران ورودی به شهر از پایانه های مسافربری
    به گزارش ستاد خبری نوروز 97 سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد، سعید میرسعیدی در دیدار با مدیر امور گردشگری و زائرین شهرداری مشهد که با حضور شمار زیادی از معاونان فرهنگی سازمان ها و مناطق این مجموعه همراه بود، اظهارکرد: 60 تا 70 درصد خدمت رسانی سازمان پایانه های مسافربری مشهد نیز در پایانه مسافربری امام رضا(ع) صورت می گیرد.
    وی با بیان این که مابقی خدمات رسانی های لازم به مسافران نیز در پایانه های راه ابریشم و معراج و ایستگاه سوارهای میثاق، حافظ، کلات و آزادی انجام می شود، متذکرشد: خادمان زائران و مسافران سازمان پایانه های مسافربری مشهد در مجموع در فضایی بالغ بر 607 هزار متر مربع به خدمت رسانی مشغول هستند.
    معاون سازمان پایانه های مسافربری مشهد با اشاره به ظرفیت های ویژه این مجموعه در استقبال و بدرقه زائران امام رضا(ع) تصریح کرد: در همین راستا این مجموعه نیاز به نگاهی ویژه و همه جانبه دارد تا فرآیند خدمت رسانی همچنان پویا و فعال بماند.
    وی خاطرنشان کرد: امور گردشگری و زائرین شهرداری مشهد مقدس نیز در این مسیر می تواند کمک های بسیار خوبی را از مجموعهه پایانه های مسافربری شهر داشته باشد.
    تعداد بازدید: 75
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر