12°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 154
    کد: 141243
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۸

    سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس خبر داد:
    اسکان زائران رضوی در زائرسرای پایانه امام رضا (ع)

    زائرسرای این پایانه با هزینه‌ای کم در سالن‌هایی مجزا برای خانم‌ها و آقایان در طبقه مثبت دو ساختمان شماره یک، در طی این ایام پذیرش مسافر داشته است.
    سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس خبر داد:
    سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس گفت: زائران امام هشتم (ع) در دهه پایانی سفر در زائرسرای پایانه مسافربری امام رضا (ع) اسکان داده شدند.
    ‏ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد کابلی در خصوص اسکان زائران اظهار کرد: زائرسرای این پایانه با هزینه‌ای کم در سالن‌هایی مجزا برای خانم‌ها و آقایان در طبقه مثبت دو ساختمان شماره یک، در طی این ایام پذیرش مسافر داشته است.
    وی افزود: زائرسرای ارزان‌قیمت پایانه مسافربری امام رضا (ع) در 9 سالن 60 متری با ظرفیت مجموعاً 400 تخت با در اختیار قرار دادن تخت، پتو، ملحفه، کمد و در اختیار قرار دادن امکاناتی چون سرویس بهداشتی و حمام و رستوران، به‌صورت فردی و گروهی به مسافران خدمت‌رسانی کرد.
    کابلی بیان کرد: اسکان مسافران در زائرسرای پایانه مسافربری توسط سازمان پایانه‌ها که از سال 91 تاکنون و باهدف خدمت‌رسانی ارزان انجام می‌شود و با افزایش تعداد مسافران در ایام خاص و مناسبت‌هایی چون دهه پایانی صفر و عید نوروز با افزایش مکان در مسجد و سالن ورودی دو پایانه و نیز 4 مسجد در خیابان امام رضا امکان اسکان در مجاورت حرم را برای زائران علی بن موسی‌الرضا (ع) فراهم می‌کند و مسافران با ارائه کارت ملی و شناسنامه می‌توانند برای مدت نامحدود در این مکان آرام و امن پذیرش شوند.
    سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس گفت: پذیرش، تأمین امنیت و خدمات نظافتی این زائرسرا توسط شرکت پیمانکاری اجرا و سازمان پایانه‌ها با نظارت بر این امر، خدمات گرمایشی، سرمایشی و تأمین روشنایی سالن‌های اسکان را به عهده دارد.
     وی در ادامه افزود: در این ایام بیش از 500 راننده در پایانه امام رضا (ع) اسکان داده شدند.
    کابلی در ارتباط با اسکان رانندگان اظهار کرد: با توجه به افزایش انتقال و جابجایی مسافران از طریق پایانه‌های مسافربری در دهه آخر صفر و ایام شهادت حضرت رضا (ع) و حضور گسترده اتوبوس‌ها در پایانه‌های مسافربری، خوابگاه اسکان ویژه برای استراحت و اقامت رانندگان ناوگان حمل و نقل برون‌شهری تدارک دیده شد.
    وی افزود: این خوابگاه‌ها دارای امکانات مختلف رفاهی نظیر سرویس بهداشتی، حمام، وسایل گرمایشی، پتو و تخت است که در این ایام بیش از 500 راننده از خدمات این خوابگاه اقامتی استفاده کردند.
    سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: البته در صورت حضور بیشتر رانندگان با هماهنگی‌های صورت گرفته با استراحتگاه ارزان‌قیمت شهرداری مشهد پیش‌بینی شده بود که رانندگان از این محل نیز جهت اسکان و استراحت استفاده کنند.
    تعداد بازدید: 154
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر