12°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 100
    کد: 141237
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

    همزمان با روزهای پایانی ماه صفر صورت می‌گیرد؛
    خدمات‌رسانی رایگان پارکینگ پایانه مسافربری امام رضا(ع)

    امسال سعی شده حجم و کیفیت خدمات‌رسانی به زائران پررنگ‌تر و با کیفیت بیشتری انجام شود.
    همزمان با روزهای پایانی ماه صفر صورت می‌گیرد؛

    سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس گفت: خدمات‌رسانی پارکینگ پایانه مسافربری امام رضا (ع) در 26 و 28 آبان رایگان است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد کابلی در نشست خبری حوزه حمل و نقل در ارتباط با اقدامات دهه پایانی صفر اظهار کرد: اقدامات دهه آخر صفر توسط همکاران ما در سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس و اداره کل راهداری و حمل و نقل از اربعین حسینی آغاز شده است.
    وی افزود: تمام سعی ما این است با خدمات‌رسانی گسترده به‌ویژه در زمان خروج زائران در دهه پایانی صفر به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی کمک کنیم تا با کمترین مشکل از مشهد مقدس خارج شوند.
    کابلی با بیان اینکه عملاً خدمات‌رسانی در سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس 24 ساعته است، گفت: امسال سعی شده حجم و کیفیت خدمات‌رسانی به زائران پررنگ‌تر و با کیفیت بیشتری انجام شود.
    سرپرست سازمان پایانه‌های ماسفربری شهرداری مشهد مقدس درباره طرح جهاد خدمت تصریح کرد: شهرداری مشهد طبق روال سال‌های گذشته به ثبت‌نام شهروندان در زمینه خدمات‌رسانی به زائران اقدام کرده و در پایانه مسافربری نیز در قالب 15 خدمت این خدمات به زائران ارائه می‌شود.
    وی در پایان یادآور شد: در جهت تسهیل در خدمات‌رسانی و همچنین کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر، 28 و 30 صفر مصادف با 26 و 26 آبان خدمات‌رسانی در پارکینگ پایانه مسافربری امام رضا (ع) رایگان است همچنین شهروندان می‌توانند از طریق خطوط بی آر تی به حرم مطهر مشرف شوند.

    تعداد بازدید: 100
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر