33°C اکثرا آفتابی
اوقات شرعی
 • سه شنبه،29 خرداد 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد- سید زهیر موسوی
    تعداد بازدید: 101
    کد: 130896
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مطرح کرد؛ لزوم اطلاع‌رسانی هوشمند در پایانه امام رضا (علیه السلام) مشهد

    اقداماتی از قبیل بروز کردن تابلوهای اطلاع‌رسانی، گسترش تابلوها در زیر جایگاه‌های سطح عرصه پایانه و بهره جستن از دستگاه‌های نرم‌افزاری طرح‌های توسعه‌ای مورد توجه است.
     مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مطرح کرد؛ لزوم اطلاع‌رسانی هوشمند در پایانه امام رضا (علیه السلام) مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: امروز برای رفاه حال بیشتر زائران و مجاوران باید به سمت هوشمند سازی در پایانه امام رضا (ع) حرکت کنیم.
    سید علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: طراحی پایانه‌ مسافربری امام رضا (ع) و مساحت عرصه زیاد آن باعث شده که در امر اطلاع‌رسانی به زائران و مسافران باید به سمت استفاده از فناوری‌های نوین حرکت نماییم. برآیند این اقدامات باید به گونه‌ای باشد که زائران و مجاوران برای انجام کارهای خود با کمترین مشکل مواجه شوند.
    وی بیان کرد: البته وجود ١٤٢ تابلوی اطلاع‌رسانی الکترونیکی در بخش‌های مختلف پایانه باعث شده این مشکلات را به حداقل برسانیم اما باید به سمت هوشمندسازی به خصوص در حوزه اطلاع‌رسانی حرکت کنیم.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: اقداماتی از قبیل بروز کردن تابلوهای اطلاع‌رسانی، گسترش تابلوها در زیر جایگاه‌های سطح عرصه پایانه و بهره جستن از دستگاه‌های نرم‌افزاری طرح‌های توسعه‌ای مورد توجه است که امید می‌رود با گسترش آن‌ها به خصوص در ایام خاص مانند عید نوروز یا دهه پایان ماه صفر که با حجم عظیمی از مسافران مواجه هستیم نقش مهمی در کاهش سردرگمی و مشکلات زائران ایفا کند.

    تعداد بازدید: 101
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر