14°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد- سید زهیر موسوی
    تعداد بازدید: 87
    کد: 129706
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۱۱

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد:
    سهم 6.2 درصد پایانه‌های مسافربری مشهد از تردد مسافران در کشور

    یکی دیگر از اقدامات جا به جایی ایستگاه سوار شاهد به دلیل عملیات عمرانی پل دور برگردان شاهد بوده و به دنبال آن هستیم تا با خرید زمینی در آن محدوده خدمات پایانه معراج را نبر به پایانه جدیدی منتقل نماییم.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد: سهم 6.2 درصد پایانه‌های مسافربری مشهد از تردد مسافران در کشور

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: پایانه‌های مسافربری شهر مشهد سهم 6.2 درصدی در جا به جایی مسافران از طریق پایانه‌ها را در کشور دارند.
    سید علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: پایانه مسافربری شهر مشهد را باید مهم‌ترین پایانه از نظر تعداد و حجم مسافر در کشور دانست.
    وی با بیان این‌که استان خراسان رضوی با سهم 11 درصدی از جا به جایی کشور رتبه دوم پس از استان تهران را دارا است، افزود: پایانه‌های مسافربری شهر مشهد با سهم 57 درصدی در جا به جایی مسافران از طریق حمل و نقل جاده‌ای استان سهم عمده‌ای را در کشور دارا است.
    حسینی با اشاره به انتقال ایستگاه سوار شاهد بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات جا به جایی ایستگاه سوار شاهد به دلیل عملیات عمرانی پل دور برگردان شاهد بوده و به دنبال آن هستیم تا با خرید زمینی در آن محدوده خدمات پایانه معراج را نبر به پایانه جدیدی منتقل نماییم.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: پایانه معراج از نظر فنی و مهندسی بسیار عالی طراحی شده اما از نظر جانمایی در مکان مناسبی نیست و به همین دلیل به دنبال ایجاد پایانه‌ای جدید در بزرگراه میثاق هستیم.

    تعداد بازدید: 87
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر