14°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد- سید زهیر موسوی
    تعداد بازدید: 81
    کد: 129704
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۱۱

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد:
    افزایش 15 درصدی وصول عوارض در پایانه‌های مسافربری مشهد

    در طی سال گذشته به دلیل رقابت حمل و نقل جاده‌ای با حمل و نقل‌های هوایی و ریلی با افزایش قیمتی در این بخش مواجه نبوده‌ایم.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد: افزایش 15 درصدی وصول عوارض در پایانه‌های مسافربری مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: با کاهش 3 درصدی تردد در پایانه‌های مشهد در سال 95، وصول عوارض 15 درصد افزایش داشته است.
    سید علی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: یکی از موارد مهم در سازمان افزایش دانش منابع انسانی است و در این راستا از برپایی هرگونه کلاس آموزشی حمایت کرده‌ایم از طرفی برون‌سپاری امور نیز یکی از موارد مورد تأکید سازمان بوده است.
    وی با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 5 میلیون تردد از طریق پایانه‌های مسافربری شهر مشهد به ثبت رسیده، بیان کرد: در سال 95 نسبت به سال 94 شاهد کاهش 3 درصدی تردد مسافران از طریق پایانه‌های شهر مشهد بودیم.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: البته در سال 95 با اینکه با کاهش 3 درصدی تردد مواجه بودیم اما وصول عوارض 15 درصد افزایش داشته و به مبلغ 8 میلیارد تومان رسیده است.
    حسینی عنوان کرد: دلیل افزایش عوارض وصول عوارض، استفاده بهینه از منابع انسانی، به‌روزرسانی فرایندها، افزایش کنترل‌ها، نظارت مؤثر و نهایتاً تلاش کارکنان سازمان پایانه‌های مسافربری بوده و برنامه‌ریزی‌های مؤثری در این خصوص صورت پذیرفته تا محیط مناسبی را برای زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی فراهم نماییم.
    وی تصریح کرد: در طی سال گذشته به دلیل رقابت حمل و نقل جاده‌ای با حمل و نقل‌های هوایی و ریلی با افزایش قیمتی در این بخش مواجه نبوده‌ایم.

    تعداد بازدید: 81
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر