14°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد- سید زهیر موسوی
    تعداد بازدید: 98
    کد: 129066
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد :
    پیشرفت 70 درصدی پارک سوار وکیل‌آباد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه در سال گذشته به حدود 3 هزار خودرو در شب‌های قدر خدمات رایگان ارائه شد، گفت: پارک سوار وکیل‌آباد در انتهای ایستگاه خط یک قطار شهری با پیشرفت 70 درصدی در دست احداث است.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد : پیشرفت 70 درصدی پارک سوار وکیل‌آباد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه در سال گذشته به حدود 3 هزار خودرو در شب‌های قدر خدمات رایگان ارائه شد، گفت: پارک سوار وکیل‌آباد در انتهای ایستگاه خط یک قطار شهری با پیشرفت 70 درصدی در دست احداث است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، سید علی حسینی در معرفی مسئول جدید بازرسی این سازمان اظهار کرد: امروز بسیاری از برنامه‌ها که در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب، اسناد بالادستی و همچنین نقشه راه شهرداری مشهد بوده با همکاری، همکاران ما و حمایت‌های بازرسی شهرداری مشهد به ثمر نشسته و بسیار تأثیرگذار نیز بوده است.

    وی افزود: این تلاش‌ها سبب شد تا سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد که از نظر بسیاری از رتبه‌بندی‌ها یک سازمان معمولی بود با ورود به حوزه‌های جدید نقش‌های مهم و قابل توجهی را ایفا کند که یکی از موارد آن  در حوزه اقتصاد مقاومتی بود.
    حسینی بیان کرد: بازرسی شهرداری مشهد در حوزه اقتصاد مقاومتی و فرهنگی ارزیابی‌های فنی و کارشناسی ارائه داد که سبب اقدامات مؤثری در این حوزه توسط سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد شد.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: از طرفی با توجه به مطالعات جامع حمل و نقل مشهد و با مصوبه شورای اسلامی شهر برای کمک به ترافیک هسته مرکزی شهر یکی از برنامه‌ها پارک خودروها در پارک‌سوارها بود که این مهم در گذشته مغفول مانده بود اما با اقدامات همکاران ما در سازمان و مأموریت‌هایی که بر عهده سازمان گذشته شد خوشبختانه این مهم در شب قدر سال گذشته اجرایی شد.
    وی ادامه داد: در شب قدر سال گذشته مجموعاً حدود 3 هزار خودرو در لیالی قدر از پارک سوار پایانه امام رضا (ع) استفاده کردند و امسال نیز با اطلاع‌رسانی‌های که صورت گرفته قطعاً شاهد حضور بیشتر شهروندان خواهیم بود.
    حسینی عنوان کرد: پارک‌سوارها در پایانه‌های اتوبوسرانی، ایستگاه‌های قطار شهری و مبادی ورودی شهر احداث می‌شود تا مردم با پارک خودروهای خود از طریق وسایل حمل و نقل عمومی سفرهای درون شهری خود را انجام دهند که اولین پارک سوار در انتهای بلوار وکیل‌آباد  و ایستگاه قطار شهری با پیشرفت 70 درصدی در دست احداث است.
    وی خاطرنشان کرد: قرار بر این شده نام جدید سازمان به سازمان پایانه‌های مسافربری و پارک‌سوارها تغییر یابد تا سازمان به صورت تخصصی در حوزه پارک‌سوارها ورود پیدا کند.
    حسینی در پایان گفت: امروز سازمان پایانه‌ها با همکاری با سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها به خصوص بازرسی شهرداری در حوزه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد و اطمینان داریم حمایت‌های بازرسی شهرداری مشهد مانند گذشته ادامه خواهد یافت.

    تعداد بازدید: 98
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر