14°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافرتی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 108
    کد: 122404
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۵

    بازتاب نشست مشترک خبری استقبال از بهار 1396

    مشهد الرضا(ع) آماده استقبال از بهار96
    بازتاب نشست خبری در رسانه ها

    " بازتاب نشست خبری استقبال از بهار96 سازمان پایانه های مسافربری "

    با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی و به تبع آن ، آغاز مسافرت ها؛ مسئولین حوزه حمل و نقل پایتخت فرهنگی جهان اسلام طی نشست خبری به تشریح تدابیر خود پرداختند. در این میان ،مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد نیز در جمع اهالی رسانه به تشریح اجمالی برخی اقدامات انجام گرفته در این سازمان پرداخت. اخبار این نشست خبری که در رسانه ها به شرح زیر در رسانه های مختلف بازتاب داشت:

    پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد:
     مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه پایانه‌های جدید در مشهد احداث می‌شود، گفت: پیش‌بینی ما این است در نوروز امسال یک میلیون و 200 هزار نفر از طریق پایانه‌های مشهد وارد و خارج شوند.

    فارس نیوز:
    سیدعلی حسینی: از آنجا در ایام تعطیلات نوروز شاهد حضور گسترده زائران در پایتخت معنوی ایران خواهیم بود، کارکنان سازمان پایانه‌های مسافربری برای ارائه خدمات مطلوب به زائران در این ایام در حالت آماده‌باش کامل هستند.

    ایرنا:
    سیدعلی حسینی خاطر نشان کرد: با توجه به مطالعات جامع حمل و نقل مشهد ایجاد پارک سوار در پایانه مسافربری شهرداری مشهد در دستور کار قرار گرفته است.

    خبرگزاری ایکنا :
    مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری:در ایام نوروز خادمان افتخاری طرح جهاد خدمت 20 خدمت دیگر را به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی ارائه می‌کنند.

    خراسان:
    سید علی حسینی: پایانه مسافربری در ایام عادی پذیرای روزانه 50 تا 80 هزار نفر مسافر است که این آمار در ایام پیک همچون نوروز افزایش می‌یابد.

    خبرگزاری تسنیم:
    حسینی،مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری: برای نوروز 96 از چند ماه گذشته جلسات درون‌سازمانی و برون سازمانی خود را برای افزایش رفاه زائران برگزار کردیم و در حوزه فضا آرایی نیز سعی شده فضای زیبا و معنوی در پایانه مسافربری مشهد ایجاد شود.

    همشهری:
    حسینی بیان کرد: 28 اداره و نهاد خارج از سازمان پایانه‌ها خدماتی حمل و نقل برون‌شهری را به زائران ارائه می‌کنند که سازمان پایانه‌های نقطه اتصال سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری است و تمام سعی ما به حداقل رساندن مشکلات در این حوزه است.

    باشگاه خبرنگاران:
    سید علی حسینی گفت: در ایام خاص فضای مجزایی را در اختیار دوستان قرار می‌دهیم و دوستان با یک سطح حضور بالاتر حضور و نظارت لازمه را دارند.


    مشهد پیام
    :
    سیدعلی حسینی تصریح کرد: در ایام نوروز خادمان افتخاری طرح جهاد خدمت 20 خدمت دیگر را به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی ارائه می‌کنند.

    مشهد تریبون:
    مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری مشهد گفت:  بیش از55 درصد از زائران و مسافرانی که با استفاده از وسائل حمل و نقل عمومی (قطار ،هواپیما) عازم مشهد هستند از مبادی پایانه های مسافربری مشهد تردد می کنند  

    هفته نامه نخست:
    در حال حاضر 3 پایانه در سطح شهر مشهد داریم و به دلیل موقعیت خاص پایانه امام رضا (ع)، 70 درصد عملیات ما در پایانه امام رضا انجام می‌گیرد و پایانه متمرکز و ترکیبی غرب مشهد در عرصه 200 هکتاری پیش‌بینی شده که مطالعات آن انجام گرفته و از طرفی نیز پیگیر هستیم که پایانه نیمه متمرکز معراج با تجمیع پایانه معراج و ایستگاه سواری انجام گیرد تا بخشی از تمرکز پایانه امام رضا (ع) کاهش یابد.

     ایسنا
    :مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: امسال نیز پیش‌بینی می‌شود همچون سال قبل بیش از یک میلیون و 200 هزار زائر از طریق ناوگان پایانه‌های مسافربری به مشهد سفر کنند.    تعداد بازدید: 108
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر