اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 115
    کد: 71099
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
    به جهت شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره ) صورت گرفت :

    اعزام کاروان راهیان روح الله از پایانه مسافربری شهرداری مشهد

    به منظور شرکت کارکنان شهرداری مشهد درمراسم ارتحال امام (ره) کاروانی متشکل از 4 دستگاه اتوبوس در قالب 186 نفر به تهران اعزام شدند تا بتوانند در مراسم 14 خرداد حضور یابند.
    اعزام کاروان راهیان روح الله از پایانه مسافربری شهرداری مشهد

          به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : مهندس علوی مقدم  درحاشیه اعزام کاروان‌های زیارتی حرم امام خمینی(ره) از پایانه مسافربری مشهد افزود:  طبق سنوات قبل  به جهت حضور خیل عظیم عاشقان کوی دوست  و مشتاقان بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی و برنامه ریزی مناسب قبلی خدمات مطلوب و درخور شان این زائران در پایانه شکل گیری نمود که برهمین اساس یکی ازسالنهای  موجود درپایانه برای این امراختصاص یافت که فضای مناسبی برا ی  برگزاری  مراسم ،  نوحه سرایی  ، سخنرانی و  اجرای مراسم بدرقه کاروانها بود که در این بین علاوه بر حضور مسئولین شاهد حضور خانواده  وبستگان این عزیزان جهت شرکت درمراسم نیز بودیم .
             برادر بسیجی ظهوریان  فرمانده حوزه 2 بسیج اداره های مشهد در خصوص اعزام کاروان همکاران بسیجی  شهرداری مشهد عنوان نمود : امام خمینی (ره ) با تاثیر شگرفی که درتاریخ بشری برجای گذاشته اند چراغ روشنی برای دیگرملتهای ستمدیده و مظلوم جهان به جهت  دست یابی به آزادی و خروج از زیر استبداد  غرب و شرق شدند .
            وی افزود همین عامل ونگاه دیگر ملتها به وقایع و عملکرد ملت ایران اسلامی مسئولیت فرد فرد جامعه ما را در خصوص عمل به تعهدات و پایبندی به عهدی که با امام خمینی (ره)  بسته ایم بیشتر نموده و وظیفه تمامی مسئولین نظام را در قبال آن سنگین تر . بر همین اساس است که سعی شده اسات با بررسی عملکرد سالهای گذشته اینگونه اعزامها  و آسیب شناسی در آن ضمن بکار بردن  روشهای اجرایی و فرهنگی مناسب در هنگام اعزام کاروانها از روشهای نامناسب گذشته پرهیز شده و  از تاثیرات مثبت و خوب روشها نو بهره مند گردند . در کنار این موضوعات به مباحث امنیت و ایمنی سفر تاکیر ویژه گردیده تا با بازرسی و نظارت بر نحوه سرویس دهی وسایل نقلیه سفری ایمن را برای همکاران ارائه نماییم .
           وی در انتها از همکاری دستگاه های همکار خصوصا مدیریت و عوامل سازمان پایانه های مسافربری که در سال جاری  تمهیدات ویژه ای برای این اعزامها داشتند  تشکر و قدر دانی نمود . 

          لازم به ذکر است پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مقدس در راستای اجرای وظایف ذاتی خود در جهت پذیرایی و میزبانی زائرین گرانقدر کاروان ارتحال حضرت امام کارکنان شهرداری مشهد مقدس با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم , وظیقه میزبانی این عزیزان را برعهده داشت  که در پایان مراسم پاسدار ظهوریان فرمانده محترم حوزه 2 بسیج اداره های مشهد مقدس با ابراز خرسندی از این امر مراتب سپاس و تشکر خود را به بسیجیان پایگاه شهدای گمنام پایانه های شهرداری ابراز نمود . شایان ذکر است این پایگاه در حاشیه اجرای مراسم بدرقه که شامل برنامه های مختلفی بود از همسر شهید احمدی که در جمع زائرین حضور داشتند به صورت ویژه تقدیر بعمل آورد و نیز با ابتکار این پایگاه دو مسابقه پیامکی و مکاتبه ای از متن وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام ره ویژه زائرین حاضر در کاروان به اجراء در آمد که به برگزیدگان جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت .

     

    تعداد بازدید: 115
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر