اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 149
    کد: 65126
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
    در ایام استقبال از بهار فاطمی صورت گرفت :

    پایانه مسافربری مشهد میزبان خانواده کارکنان شهرداری اعزامی به ارودی راهیان نور 1394

    فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج اداره های مشهد از اعزام کارکنان شهرداری مشهد به ارودی راهیان نور در ایام بهار فاطمی به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.
    پایانه مسافربری مشهد میزبان خانواده کارکنان شهرداری اعزامی به ارودی راهیان نور 1394

              به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ؛ ظهوریان در جمع کاروان راهیان نور که در  پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام حضور داشتند ، اظهار داشت: تعداد 200 نفر از کارکنان شهرداری مشهد به وسیله پنج دستگاه اتوبوس متشکل از 3 دستگاه برادران و 2 دتگاه خواهران بسیجی به ارودی راهیان نور اعزام گردیدند که از این تعداد 80  نفر خواهر و  120  نفر برادر هستند و سایر افراد جزو عوامل اجرایی هستند.
              فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج اداره های مشهد  ادامه داد: این افراد از تمام مناطق ، سازمان هاو معاونت های شهرداری  هستند و به مدت 8 روز از ششم  فروردین‌ماه تا سیزدهم  فروردین سال 94  از مناطق عملیاتی جنوبی بازدید می‌کنند.
            ظهوریان گفت: بازدید از مناطق اروند کنار، خرمشهر، شلمچه، معراج شهدا، فکه، شوش، دهلاویه، فتح‌المبین و غیره جزو مناطقی است که افراد در این هشت روز از آنها بازدید خواهند کرد که در آن آشنایی با مناطق  جنگی، ترویج فرهنگ جهاد برای تمام اقشار بویژه جوانان، مشاهده یادمان‌ها و رشادت‌های شهدا و گوش به فرمان ولایت بودن از جمله اهدافی است که با اعزام به راهیان نور در نظر می باشد .
            وی تصریح کرد: افراد اعزامی در طول مسیر حضرت معصومه در قم و دیگر زیارتگاه ها را زیارت خواهند کرد و  در طول مسیر هم برنامه‌های مختلف فرهنگی شامل ختم صلوات، برگزاری ادعیه مناسب با ایام ، روایت‌گری، نماز جماعت و نمایش فیلم در نظر گرفته شده است.
               مهندس علوی مقدم سرپرست سازمان پایانه های مسافربری مشهد در حاشیه این اعزام گفت : به جهت تکریم همکاران محترم شهرداری و برگزاری منظم مراسم اعزام این کاروانها ، طبق هماهنگی صورت گرفته از طرف مسئولین بسیج حوزه دو اداره های مشهد  اعزام این کاروانها از محل پایانه مسافربری مشهد که زیر ساختهای لازم خدمات رسانی را در این خصوص  دارد استفاده گردید .
           علوی مقدم  از هماهنگی با شرکتهای مسافربری برای اختصاص سرویس ایاب و ذهاب -  در نظر گرفتن  جایگاه مناسب – مکانی جهت تجمع افراد – برگزاری مراسم مذهبی و سخنرانی را در فضاهای پیش بینی شده و.... از امکاناتی دانست که در این راستا به این عزیزان ارائه می گردد .
    لازم به ذکر است علاوه بر مسئولین پایانه مسافربری تعدادی از مسولین شهرداری مشهد نیز جهت استقبال از کاروان راهیان نور در پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام حضور داشتند.

    تعداد بازدید: 149
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر