اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 125
    کد: 63842
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
    در آخرین روزهای باقی مانده از سل 1393 صورت گرفت :

    برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فرهنگی ، ورزشی و تقدیر از ورزشکاران سازمان در سال 1393

    کارکنان سازمان پایانه های مسافربری مشهد جزو سازمانهای پیشرو در توسعه جمعی خدمات پرسنلی و منابع انسانی می باشند که با حضور پرشور خود در برنامه های فرهنگی و ورزشی و استقبال از این اقدامات موفقیت برنامه ریزی های صورت گرفته را رسمیت می بخشند
    برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فرهنگی ، ورزشی و تقدیر از ورزشکاران سازمان در سال 1393

    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، سید مهدی علوی‌مقدم گفت: ورزش به عنوان پدیده اجتماعی موثر در ابعاد مختلف جامعه و زندگی افراد نفوذ کرده و به بخش جدایی ناپذیری از زندگی تبدیل شده است.
    وی حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روانی در کارکنان را امری ضروری دانست و افزود: ورزش عامل مهمی در تأمین سلامت انسان بوده و نقش بسزایی در حفظ آن دارد.
    سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد یادآور شد: امروزه فقدان فعالیت‌های پرتحرک بدنی و به اصطلاحی پشت میز نشینی، باعث شده تا فرسودگی شغلی در ابعاد جسمی و روانی گسترش یافته و به تبع آن کیفیت ارائه خدمات تحت تأثیر قرار گیرد.
    علوی‌مقدم خاطرنشان کرد: فواید ورزش و نشاط پس از آن بر کسی پوشیده نیست و این امر به ویژه برای کارمندان که ساعت‌ها پشت میزها و در حالتی ثابت می‌نشینند ضروری‌تر است.
    وی ضمن تبریک کسب مقامهای ارزنده  کارکنان سازمان پایانه های مسافربری که در طول سال 93  در سطح شهرداری ، استانی و کلانشهرهای کشور کسب شده است گفت: سازمان پایانه های مسافربری مشهد جزو سازمانهای پیشرو در توسعه جمعی خدمات پرسنلی و منابع انسانی می باشد که با حضور پرشور کارکنان خود در برنامه های فرهنگی و ورزشی  و استقبال از این اقدامات موفقیت برنامه ریزی های صورت گرفته را رسمیت بخشیده است .

     

    تعداد بازدید: 125
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر