اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 165
    کد: 42436
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
    با حضور تیمهای مطرح والیبال ساحلی شهر مشهد صورت پذیرفت :

    پانزدهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کارگران مشهد به میزبانی پایانه های مسافربری شهرداری انجام شد.

    این دوره از مسابقات با حضور 9 تیم مطرح درسه گروه به جهت آمادگی تیمهای شرکت کننده برای مسابقات قهرمانی استان و شناسایی تیمهای مطرح برای شرکت در مسابقات سطوح بالاتر بود .
    پانزدهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کارگران مشهد به میزبانی پایانه های مسافربری شهرداری مشهد انجام شد.

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مشهد و همچنین قهرمانی کارگران مشهد در مجموعه ورزشهای ساحلی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید .
    این دوره از مسابقات که با حضور 9 تیم مطرح و درسه گروه از اول تیرماه 1393 آغاز گردیده بود  پس از گذشت چهار روز در دوره مقدماتی 3تیم اول از هرگروه به مرحله بعد و یک تیم از میان تیمها دوم با در نظر گرفتن امتیاز بهتر به مرحله بعد صعود نمودند . در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم شهرداری ب و همچنیم تیم قدرتمند میزان توانستند جواز حضور در مسابقه نهایی را کسب نمایند  که درنهایت در دیدار فینال این مسابقات تیم شهرداری ب موفق شد یا غلبه بر تیم تیم میزان مقام قهرمانی را کسب نمایند و در دیدار رده بندی نیز تیم سیمان شرق با پیروزی بر تیم شهرداری ج به مقام سوم دست یافت . جوایز این مسابقات به صورت کارت هدیه (نقدی ) به ترتیب 4000000ریال ، 3000000ریال ،2000000ریال و 1000000ریال با حمایت مالی خوب شرکت سیمان شرق  تهیه شده بود که در روز پایانی مسابقات به تیمهای برتر اهداء گردید .
    این مسابقات را 6 داور جوان و پیشکسوت بنامهای (محمدحسین برهانی نیا – غلامرضا غیور – سید محمد موسوی – احمد برزنونی – امیر شهابی– حامد ذوقی)، قضاوت کردند  و دو داور خوب و ملی کشورمان آقایان مسعود ذوقی به عنوان سرپرست فنی و علیرضا قلی زاده بعنوان برگزار کننده این مسابقات در انجام این مسابقات نقش بسزایی داشتند .
    قلی زاده سرپرست مسابقات در روز نهایی در جمع ورزشکاران از زحمات مدیریت سازمان پایانه های مسافربری مشهد که با حمایتهای خوب خود باعث ایجاد این مجموعه ورزشی گردیدند و همچنین از مدیریت شرکت سیمان شرق – مدیریت بدنی کارگران و هئیت والیبال مشهد تشکر و قدر دانی شد.
    مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان در مراسم اختتامیه این مسابقات عنوان نمود : اینکه می بینیم از فضای ورزشی که برای حضور  ورزشکاران و جوانان مهیا نموده ایم استفاده می گردد و مسابقات متناوبی در این زمین برگزار می گردد نشان دهنده این است که مسیر درست و صحیحی را انتخاب نمودیم که با اهداف عالیه خدمت گذاری در شهرداری مشهد همسو می باشد . وی ابراز امیدواری کرد جوانان پرشور  اطراف پایانه که به دنبال امکانات و زمینهای ورزشی می باشند در این مکان حضور یافته و از این شرایط خوب استفاده نمایند .
    لازم به ذکر است ازاین مسابقات حدود 1000نفر دیدن نمودند و از شهرستان ها هم یک تیم بعنوان تیم میهمان با  نام یاران کاریز حضور داشتند .

    تعداد بازدید: 165
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر