اوقات شرعی
 • سه شنبه،01 مرداد 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 65
    کد: 163285
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
    به‌منظور ارتقا نظم و امنیت در سطح پایانه‌های مسافربری مشهد صورت گرفت

    برپایی مانور بزرگ اقتدار بسیج در سطح پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: هدف از برگزاری این مانور استقرار نظم بیشتر در سطح پایانه با کمک پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه‌های مسافربری بود.
    برپایی مانور بزرگ اقتدار بسیج در سطح پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، حسن حسامی بابیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری که بسیجی باید وسط میدان باشد، پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد برای هرچه بهتر شدن شرایط و اصول سازمانی بر آن شد تا برای رفع یکی از معضلات سازمان در هفته مبارک بسیج تعاملاتی برای ارتقا امنیت و آرامش زائران و مسافران در محیط پایانه مسافربری امام رضا (ع) داشته باشد.
    وی افزود: در این راستا در جلسه هماهنگی که  با جناب سرهنگ محمد زاده فرماندهی محترم بسیج حوزه ۲ اداره های مشهد شهید عباس اعلمی انجام دادیم مقرر شد  تا در تاریخ 8 آذر 97 مانور اقتدار بسیج با شعار «پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام، حامی استقرار نظم در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد» در سطح پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار شود.
    حسامی با اشاره به اهداف این مانور بیان کرد: این مانور دو هدف را دنبال کرد که اول استقرار نظم بیشتر در سطح پایانه با کمک پایگاه مقاومت بسیج شهید گمنام سازمان پایانه‌های مسافربری بود و هدف دوم هم تشرف 50 موتور سنگین با حضور بسیجیان ملبس از مبدأ پایانه مسافربری امام رضا (ع) برای غبارروبی شهدای بهشت رضا (ع) بود.
    وی تصریح کرد: در زمان اجرا و پایان طرح شرکت‌های مسافربری و اصناف مستقر در پایانه با تماس‌های حضوری متعدد از عملکرد بسیج و سازمان و هماهنگی‌های صورت گرفته تشکر و قدردانی داشتند زیرا این مانور توانست به‌صورت محسوس سبب کاهش بزهکاری‌ها و ارتقا امنیت شود.
    حسامی در پایان خاطرنشان کرد: برای اجرای این مانور هماهنگی لازم با مراجع مختلف ازجمله سپاه استان، بسیج ادارات، بسیج شهرداری مشهد، حوزه شهید عباس اعلمی، بسیج شهید گمنام پایانه مسافربری مشهد، ناجا، هیئت موتورسواری، پلیس‌راهور، پلیس‌راه استان و پلیس انتظامی انجام‌شده است.
    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر